Поділитися публікацією:

Через вибухи на військовому складі в Ічні евакуювали близько 10 тисяч людей.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«Організовано евакуацію населення з зони можливого ураження. До евакуації залучено автотранспорт. Евакуйовано близько 10 тис осіб. З 04:22 закрито повітряний простір в радіусі 20 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено», – йдеться у повідомленні.

Організовано роботу оперативного штабу. Піднято по тривозі підрозділи ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії. У МВС створено оперативні резерви з Нацполіції та Нацгвардії. Приведено у готовність медичні літак і вертоліт та два літаки АН32-П.

До слова, територія 6 арсеналу становить близько 682,6 га, з них технічна територія — 402 га.

До місця події направлено 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки ДСНС, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок загальною чисельністю 105 чоловік та 39 одиниць техніки, посилені наряди Нацполіції із м. Києва та Київської області кількістю 150 осіб та Нацгвардії — 100 осіб з підготовленими бронегрупами для патрулювання місця події.

Станом на 7-му годину ранку інтенсивність вибухів на військових складах в Ічні складає два-три вибухи на секунду.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу Збройних сил України.

«До локалізації надзвичайної ситуації на 6-му арсеналі залучено один штатний пожежний танк ГПМ-54, ще чотири пожежних танки заплановано та найближчим часом будуть доставлені та посилять заходи з локалізації. Також працює ода автоцистерна на базі автомобіля КАМАЗ і дві автоцистерни на базі автомобіля МАЗ», – йдеться у повідомленні.

Із Ічні та найближчих населених пунктів евакуйовано близько десяти тисяч осіб. Зокрема, особовий склад арсеналу, мешканці, які проживають на адміністративній території арсеналу евакуйовані в населений пункт Буди (за попередніми підрахунками близько 860 чоловік).

До евакуації населення залучено понад 20 автобусів Ічнянської районної державної адміністрації Чернігівської області.

«Жертв, поранених, травмованих та загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та місцевого населення немає, матеріальні збитки – уточнюються. Оперативна група на чолі з начальником Генерального штабу Збройних Сил України працює на місці надзвичайної події», – зазначають у Генштабі.

Також подають контактний телефон для довідок та уточнень (для громадян): (044) 454-46-69 – Відділ морально-психологічного забезпечення ЗСУ.

Нагадаємо, 9 жовтня у місті Ічня на Чернігівщині на

На Чернігівщині горять склади боєприпасів
сталися вибухи на військових складах з боєприпасами. Пожежею охоплено близько 682,6 га арсеналу Міністерства оборони, з яких 402 га – технічна територія.

За інформацією ДСНС, в Ічні евакуювали близько 10 тисяч людей.

На місце події виїхала оперативна група на чолі з начальником Генштабу.

Станом на 8:00 9 жовтня загиблих у результаті вибухів немає. 63 особи з Ічні звернулись до лікарні із поганим самопочуттям через дим.

 


Поділитися публікацією: