Поділитися публікацією:

У гірському селі цієї ночі зникла 28-річна місцева мешканка разом з дворічною донечкою. 

За словами родичів жінки, це могло трапитися після 2 години ночі. Вона покинула оселю через вікно і  була  у легкому хатньому одязі.

Вранці родичі самотужки намагалися знайти жінку та дівчинку, але після безуспішних спроб таки зателефонували в поліцію. З Долини та Івано-Франківська негайно виїхали кінологи  зі службовими собаками, працівники ювенальної превенції, до них долучилися ще кілька десятків долинських поліцейських, місцеві мешканці, працівники лісгоспу, інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини. Поліцейські опитували жителів села,  пошукові групи  прочісували ліс на його околиці. Після того, як на лісовій стежці ви явили взуття зниклої жінки, пошуки зосередили на одному напрямку, проте у чагарниках відшукати сліди зниклих виявилося непросто.

Далі напрямок руху допомогли визначити кінологи з собаками. Через майже п’ять годин пошуків жінку з дитиною знайшли на одній з галявин. Батько дитини, який був у цій пошуковій групі, відразу ж повернувся з донечкою до оселі, а її матір доправили до села дещо згодом. Наразі поліція з’ясовує усі обставини та причини такого вчинку матері малолітньої дитини.


Поділитися публікацією: