Поділитися публікацією:

агенція новин

Державна організація “Український культурний фонд” Міністерства культури України цьогоріч оголосила тендерів щодо закупівлі послуг з організації культурних заходів на загальну очікувану суму 161,61 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”, пишуть Наші гроші.

Найбільші десять угод уклали за переговорною процедурою, бо ці культурно-мистецькі проекти перемогли на конкурсах “Проекти національного партнерства”, “Проекти міжнародного партнерства” або “Індивідуальні національні проекти“.

Серед них ФОП Недбаєв Олександр Миколайович отримає 2 млн грн на створення документального фільму “Вигодські вузькоколійки – Колія життя” у партнерстві з компанією “Nouvelle Vague Factory Sarl GmgH” (Швейцарія).

Вузькоколійка в селі Вигода Івано-Франківської області також відома як “Карпатський трамвай”. Фільм включатиме історії п’яти героїв з різних поколінь та розповість про вигодську і швейцарські вузькоколійки, тому його зніматимуть в Україні та Швейцарії.

Нагадаємо, навесні 2016 року на Прикарпатті в селищі Вигода Долинського району запрацював “Центр спадщини Вигодської вузькоколійки”


Поділитися публікацією: