Поділитися публікацією:

До редакції газети “Дзеркало медіа” звернулися мешканці Коломийського району зі скаргою на газовиків, які проводять заміну газових лічильників.

Мовляв, старий лічильник вилучили для перевірки, а новий не поставили. За час відсутності лічильника людям надходять повідомлення про великі суми за нібито спожитий газ.

Старший інженер Коломийської дільниці Надвірнянського відділення ПАТ “Івано-Франківськгаз” Ігор Корчевий пояснив: “Проводиться перевірка (повірка) газових лічильників у населення. Лічильники вилучають на перевірку. Якщо лічильник справний, його повертають, якщо підлягає ремонту – ремонтують, якщо несправний – установлюють безкоштовно новий. Термін перевірки не повинен перевищувати два місяці. На період вилучення лічильника споживачеві монтується тимчасовий лічильник з обмінного фонду, а якщо не монтується жодного, то нараховується ціна середньомісячного (середньодобового) споживання голубого палива. Це повинні зрозуміти ті споживачі, які могли за час перевірки не користуватися газом або користуватися в мінімальних обсягах”.

Усе це пояснення – за приписом відповідних постанов Кабміну. На практиці ж ситуація дещо інша.

Так, мешканці Печеніжина скаржаться, що термін, відколи у них забрали лічильник на перевірку, значно перевищує встановлених законодавством два місяці.

На подібні скарги Ігор Корчевий нічого пояснити не може, окрім, як звернутися особисто до газового управління.


Поділитися публікацією: