Поділитися публікацією:

Франківська журналістка Оксана Кваснишин боролась з раком близько двох років. Вчора жінка повідомила, що припиняє збір коштів.

Про це йдеться у дописі Оксани Кваснишин в соцмережі.

“Шістсот двадцять три… Це мало чи багато? Коли цю цифру перевести в одиницю вимірювання часу, то вийде рік і вісім місяців. Тоді ця цифра виглядає більшою? Чи не так? Ви цінуєте кожен прожитий день? Я так. Їх у мене на даний момент 623. Саме стільки минуло з того часу, як я дізналась про діагноз. Якщо б не всі ви – мене б уже тут не було. Кожен день, кожна хвилина і кожна мить – безцінні і заради них варто боротись. Навіть, якщо доведеться опуститись у саме чистилище”, – пише журналістка.

Наступне обстеження Оксани Кваснишин має пройти у грудні.

“Сподіваюся, що такі «канікули» плавно перейдуть в ремісію і ми забудемо про хворобу. До кінця року мене ще чекає маленьке лікування у вигляді таблеток та один специфічний укол, але це уже не хімії. На обстеження та процедуру гроші є, тому наразі ми припиняємо збір коштів і ще раз щиро дякуємо за ваші добрі серця. Ми щоденно молимось за наших жертводавців. Люблю вас! Ваша Оксана”, – йдеться у дописі.

 


Поділитися публікацією: