Поділитися публікацією:

Подія трапилася на Снятинщині. Дві жінки зайшли на подвір’я пенсіонерки і викрали значну суму коштів. Зловмисниць розшукують поліцейські.

30 жовтня, в післяобідню пору, незнайомки прийшли до літньої жінки. Вони представилися операторами по обміну коштів. Пояснили власниці помешкання, що гривні виходять з обігу і тому їх слід поміняти на євро.

Сказали, що допоможуть пенсіонерці і попросили показати заощадження. Мешканка Прикарпаття, яка була сама в дома, поклала на стіл 33 тис грн і 2 тис євро. Поки пенсіонерка пішла шукати решту грошей, «оператори» кинулися тікати.

Власниця будинку це помітила і намагалася їх наздогнати, але попри вік не змогла завадити. На місце події виїхали поліцейські. Останні поспілкувалися із потерпілою. Жінка не може чітко описати зловмисниць. Лише зауважила, що двоє прийшли в чорному одязі і привабливої зовнішності.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 186 ККУ (Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому, – карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років).

Тривають слідчо-розшукові дії, повідомляє ГУНП в Івано-Франківській області.

 


Поділитися публікацією: