Поділитися публікацією:

Руйнівна та вбивча стихія дісталася нових регіонів.

В Італії підрахували жертв руйнівної повені – негода забрала майже 30 людських життів. Країна потерпає майже тиждень, стихія не зменшує сили і лише на вихідних на острові Сицилія вбила 12 осіб, ідеться в сюжеті ТСН

У тамтешній провінції Палермо через сильні зливи з берегів вийшла місцева річка. Вода прибувала так швидко, що сім’ї з дітьми просто не встигали втекти. Затоплені автівки і залиті водою будинки – це Сицилія, вулиці якої перетворились на річки. Вражаюче відео після потужної зливи в соціальні мережі викладають місцеві жителі. Більшість з жертв стихії – це члени двох родин, які святкували день народження у будинку на березі. Водойма раптово вийшла з берегів і затопила оселю.

Майже три десятки загиблих – в Італії підрахували, скільки саме людей стало жертвами руйнівної стихії. Від потужних повеней країна потерпає майже тиждень. І негода не зменшує сили, лише на вихідних повінь на італійському острові Сицилія забрала 12 життів.

“Ми шоковані. Цій трагедії можна було запобігти, не знаю як – можливо, почистити річку. На жаль, такі трагедії завжди трапляються без попередження. До вчорашнього дня все було чудово, ми й подумати не могли, що так станеться. У мене серце розривається від думок про цих дітей”, – кажуть місцеві жителі. Ще троє людей загинуло, коли їхні автівки змило бурхливим потоком води.

Ситуацію перейнялися на найвищому державному рівні. “Цього тижня, як потребує ситуація, кабінет міністрів оголосить надзвичайний стан в усіх регіонах Італії. У Сицилії уже просили про це, ми маємо відреагувати на останню трагедію і руйнування, що сталися в цьому регіоні через жахливу погоду. Ми маємо швидко виділити кошти на допомогу потерпілим”, – наголосив прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

Моторошний слід негода залишила в одному з портів Лігурії. Човни вартістю тисячі євро затопило, деякі з них повиносило на берег, а гірську дорогу, яка веде до узбережжя, розмило – величезні шматки асфальту попадали донизу. Сильні

До трьох десятків осіб зросла кількість жертв повеней в Італії.
Дощі та буревії не вщухають в Італії вже тиждень. На те, щоби подолати наслідки стихії, лише за приблизними підрахунками знадобиться не менше мільярда євро.

 


Поділитися публікацією: