Поділитися публікацією:

Прикарпатській національний університет виділив 166 мільйонів на табір для зустрічі студентів України та Польщі з «альпінарієм» на даху.

ПНУ 6 листопада за результатами тендеру замовив ПП «Промбудсервіс-Косів» будівництво молодіжного центру за 166,40 мільйонів гривень.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», інформує “Галка” з посиланням на “Побудовано”.

До кінця 2020 року зведуть двоповерховий Міжнародний центр зустрічі студентської молоді України та Польщі по вулиці Грушевського, 99 у селі Микуличин, де вже знаходиться університетський табір «Смерічка».

Центр матиме основний корпус на 55 номерів, господарський будинок, трансформаторну підстанцію, біологічні очисні споруди, автономну електростанцію, водопровідну насосну станцію, резервуари для води, протипожежні резервуари тощо.

Зелений дах ZinCo «Альпінарій» площею 1 065 кв. м коштуватиме 2 768 грн./кв. м, а зелений дах ZinCo «Седумний килим» площею 1 065 кв. м – 3 894 грн./кв. м.

Ще 284 тисяч гривень піде на карнизну систему «Зимовий сад» – «Winter Meeting» з невідомими характеристиками і складом. У відкритих джерелах найбільша система 2,2х7,0 м коштує 65 тис грн. без урахування вартості тканини, пульту управління, доставки і монтажу.

Гарантійний строк становить десять років.


Поділитися публікацією: