Поділитися публікацією:

На Прикарпатті депутати хочуть внести зміни до Регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року.

Цей проект рішення обговорили сьогодні на засіданні комісії облради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства, передає Фіртка.

Зокрема пропонують розділ «Шляхи і засоби виконання Програми» доповнити абзацами:

– виконання робіт за маршрутним принципом із застосуванням сучасних будівельних норм та стандартів;

– впровадження довгострокових контрактів-договорів (на п’ять – сім років) на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування;

– створення сприятливих організаційних умов для залучення інвесторів під час будівництва і обслуговування автомобільних доріг;

– впровадження сучасних матеріалів і технологій, що забезпечують високу якість та довговічність дорожніх та мостових конструкцій;

– запровадження автоматичного габаритно-вагового контролю з метою зменшення частоти та ступеня перевантаження вантажними перевізниками.

За словами Директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ІФ ОДА Володимира Рачкевича, регіональні програми приводять у відповідність до державної програми.

«Це по суті до тієї програми, яка існувала на сьогодні, ми зробили доповнення, якими будемо користуватися при планування ремонту та будівництва автомобільних доріг місцевого значення», – пояснив Володимир Рачкевич.

За його словами, САД планує закуповувати пости, які розміщатимуть на тих відремонтованих напрямках автошляхів, де найбільше їздить важковаговий транспорт.

Члени комісії одноголосно підтримали зміни, запропоновані проектом


Поділитися публікацією:
Теги: