Поділитися публікацією:

Товариство з обмеженою відповідальністю «С-КАПІТЕЛЬ» орендувало 3,3 га землі терміном на 49 років. 

Ділянка розташована на території Монастирчанської сільської ради і надана підприємству для “розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій”, інформує Фіртка з посиланням на сайт Побудовано.

Це затвердженно розпорядженням Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, раніше у  березні 2018 року державна архітектурно-будівельна інспекція видала ТОВ «С-КАПІТЕЛЬ»  дозвіл на виконання будівельних робіт. Мова йде про будівництво сонячної електростанції «Монастирчани-2» в урочищі “За рікою” за межами населеного пункту села Монастирчани, Богородчанського району, Івано-Франківської області.

Замовником робіт виступає ТОВ «С-КАПІТЕЛЬ», підрядні роботи виконуватиме ТОВ «ВЕКТОР-КАПІТАЛ».

Згідної даних аналітичної системи Youcontrol, ТОВ «С-КАПІТЕЛЬ» засноване 4 роки тому на Франківщині та займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.

За даними кадастрової карти, ділянка площею 5 га, на якій заплановане будівництво сонячної електростанції, відноситься до категорії земель енергетики. Її цільове призначення – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

 

Земельна ділянка

 


Поділитися публікацією: