Поділитися публікацією:

Зі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області на користь Дочірнього підприємства “Івано-Франківський облавтодор” Відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України стягнуто 14191900,00 грн заборгованості та 212878,71 судового збору.

Відповідне рішення прийняв Господарський суд Івано-Франківської області 2 листопада, інформують у прес-службі суду.

Підставою для звернення з позовом стало неналежне виконання умов договору, який укладено 24 березня 2017 року між Дочірнім підприємством “Івано-Франківський облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України” та Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області та ряд Додаткових угод.

Судом встановлено, що укладений між сторонами договір за своєю правовою природою є договором підряду, не зважаючи на те, що предметом договору сторони визначили надання послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

За договором підряду, відповідно до ст.837 ЦК України, одна сторона (підрядник) зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу.


Поділитися публікацією: