Поділитися публікацією:

Іван Михайлів із села Глибівка Богородчанського району переміг рак.

Про це Фіртку повідомили у благодійному фонді “Ти Ангел”.

“Я успішно завершив променеву терапію. Італійські лікарі провели ретельне обстеження мого організму та підтвердили, що я переміг хворобу та можу повертатися додому. Щокварталу я буду проходити контрольне обстеження в Україні, результати якого відправлятимуться в італійську клініку.
Я неймовірно радий, що скоро побачу рідних людей. Душа радіє і співає. Невже я повертаюся здоровим до рідного краю? Хтось не вірив у моє одужання і казав, що це кінець. Я скажу одне – цей самий Кінець є тим самим початком, початком моєї нової історії.
Щиро дякую вам, що допомогли мені розпочати нову історію мого життя, історію, в якій не буде більше місця болю та втомі, вони вже у минулому. Дякую Богу та вашим молитвам, фінансовій підтримці. Дякую людям, які мене з мамою провідували в італійській клініці, дякую, що відкрили для мене Рим. Я вдячний БФ “Ти-Ангел”, зокрема волонтеру фонду Марічці Пазинюк, яка вірила у моє одужання, дякую всім волонтерам. В особливий спосіб дякую моєму рідному селу, школі, друзям. Вірте у себе, будьте сильними, оптимістично йдіть до кінця, не втрачайте віри у себе та надійтеся на Боже милосердя”, – написав Іванко на своїй сторінці у Фейсбук.
Нагадаємо, на початку 2013 року лікарі діагностували у Іванка складне онкологічне захворювання – гістіоцитоз з клітин Лангерганса, пероральний дерматит.

Поділитися публікацією: