Поділитися публікацією:

Сьогодні, 4 грудня, в Івано-Франківській обласній раді провели засідання президії облради та День депутата.

Як відмітив голова облради Олександр Сич, 26-ту сесію планують провести двома пленарними засіданнями 7 та 21 грудня, інформує Фіртка.

На першому засіданні розглянуть бюджетні питання. Загалом на сесію планують винести 62 питання: на першому засіданні розглянуть 40, решту – на другому.

Питання про бюджет Прикарпаття на 2019 рік розглядатимуть на другому пленарному засіданні.

Депутати планують обговорити декілька проектів звернень. Зокрема про мораторій на публічне використання російськомовного продукту на Прикарпатті.

Про звернення облради щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення. Звернення щодо захисту інституції сім’ї. А також звернення щодо приведення у відповідність до закону постанови Кабміну стосовно порядку надання спецдозволів на користування надрами.

“Ми розглядаємо цю постанову як спробу усунути облради від прийняття рішень. Тому ми звертаємося до Кабінету міністрів збільшити термін на прийняття рішення від 45 до 90 днів. Бо це буде прецедент, якщо обласна рада буде судитися з Кабінетом міністрів”, – зазначив голова облради Олександр Сич.

Крім того, на сесії заслухають звіти комісій облради, а також прозвітує і сам Олександр Сич.

Також депутати заслухають інформацію про виконання обласного бюджету на 2018 рік за 9 місяців та вноситимуть зміни до нього. Та вноситимуть зміни до рішень обласної ради та цільових програм. Мова йтиме про перекидки коштів, а також технічні правки.


Поділитися публікацією:
Теги: