Поділитися публікацією:

Спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели позапланову перевірку магазину «Рукавичка» ТзОВ ТВК «Львівхолод» на площі Героїв.

Йшлося про виконання вимог Закону України «Про  основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зокрема, реалізацію масла солодковершкового «Селянське Самбірське» з вмістом жирів 73% виробництва ПАТ «Калуський молокозавод», виготовленого на замовлення ТзОВ «ЮНІМОЛ» (м. Львів), інформують “Вікна” з посиланням на офіційну інформацію.

Під час перевірки встановлено, що дані на упаковці масла не співпадають з даними декларації виробника в частині адреси виробника харчового продукту та потужності виробництва, що дало підстави запідозрити фальсифікацію продукції.

Відповідно до реєстру операторів ринку харчових продуктів, встановлено: ПАТ «Калуський молокозавод» (м. Калуш вул. Писарська, 36) не проводить виробничої діяльності, даний харчовий продукт на його потужностях не виготовлявся.

Спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийняли рішення зняти з реалізації партію масла солодковершкового «Селянське Самбірське». Проби даного масла направлено в Івано-Франківську регіональну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження на фізико-хімічні, мікробіологічні показники та рослинні жири.

Інформацію щодо реалізації даної продукції і прийняття відповідних дій направлено до Головного управління Держпродспоживслужби в Львівській області.


Поділитися публікацією: