Поділитися публікацією:

Онкохвора волинянка Тетяна Куценко просить небайдужих допомогти зібрати необхідну суму на лікування онкозахворювання.

“Лікую рак грудей. П’ять років тому перенесла дві операції. Але цього року виявили метастази. Почала приймати препарат ібранс. Упаковка коштує 43 тисячі гривень. Є позитивна динаміка. Потрібні лише гроші”, — пише на “­Фейсбуку” 34-річна Тетяна Куценко із Нововолинська на Волині. Приймати ліки має щонайменше 16 місяців. Це 688 тис. грн.

Захворювання в Тетяни виявили 2013 року.

— Тоді жила в місті Полонне на Хмельниччині. Звідти мій чоловік. З ним вчилися в інституті в Житомирі. Я — на вчительку іноземної мови. Він — на економіста, — розповідає телефоном Тетяна Куценко. — Спочатку мешкали в його батьків. Я працювала в школі, але зрозуміла, що це не моє. Влаштувалася секретарем на німецьке підприємство. За рік народила Вероніку. Звернула увагу, що з лівої груді погано йде молоко. Було боляче, коли дитина смоктала.

Пішла на обстеження. Аналіз нічого поганого не виявив. Лікар сказав періодично перевірятися. Мовляв, в організмі щось відбувається.

Згодом пішла в обласну лікарню. Там сказали: “Все добре. Ще й третю дитину народиш. Не їж м’яса, попий валеріанки і через три місяці — до нас”.

Але в мене й далі пекло і боліло, коли годувала Вероніку. Мусила перевести на штучне годування.

За три роки знову поїхала на обстеження. Направили на УЗД. Опісля лікар каже: “Завтра у вас хімія”. Була вже третя стадія раку.

Жінку оперували в Києві. Пройшла сім курсів хіміотерапії і 20 курсів опромінення.

— Аналізи показали, що рак відступив, — продовжує вона. — Впродовж п’яти років обстежувалася. Навіть лікар дивувався, що я одужала. Але в липні цього року комп’ютерна томографія показала метастази в печінці та легенях.

Хімію продовжувати не можна, бо серце не витримає. Призначили ібранс. Метастази в легенях зникли, в печінці наполовину зменшилися. На подальше лікування немає грошей. Зверталася в Міністерство охорони здоров’я. Вони препарат не хочуть закупляти, бо дорогий. Пояснили: таких, як я, багато.

Ми вже витратили все, що могли. Допомагають люди. А дехто писав мамі на “Фейсбук”, що не варто мене лікувати, бо я вже живий труп. Нещодавно про цю ситуацію дізнався Віктор Павлік. Перерахував 10 тисяч гривень з тих, що збирав на лікування раку у свого сина.

Чоловік Тетяни 36-річний Андрій працює охоронцем у комунальному господарстві. Мають дочок Вікторію, 14 років, і 8-річну Вероніку.

Охочі допомогти Тетяні можуть переказати гроші на картку ПриватБанку 4149 4991 1968 3579 (Куценко Тетяна Валеріївна), телефон — 073 469 85 93.

Джерело


Поділитися публікацією: