Поділитися публікацією:

Під час робочої зустрічі обговорювалися питання взаємодії щодо запобігання, фіксації та своєчасному реагуванні на випадки порушень виборчого законодавства під час президентської виборчої кампанії.

В обговоренні взяли участь т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів, т.в.о. начальника управління превентивної діяльності ГУНП Ірина Зелінська та координатор спостереження за виборами в Івано-Франківській області Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» Богдан Морикіт.

Як зазначив Олег Йосипів, працівники поліції Івано-Франківщини готові забезпечити належне реагування на повідомлення про можливі порушення. Заяви детально перевіряються і вживаються відповідні заходи, інформують в обласній поліції.

Так, працівниками поліції вже були складені 15 адміністративних протоколів за ст. 212-13 КУпАП «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск».

Загалом з початку передвиборчої кампанії зареєстровано 36 повідомлень щодо порушень виборчого законодавства.

У свою чергу Богдан Морикіт запевнив поліцейських, що представники «ОПОРИ» готові допомагати правоохоронцям у вирішенні проблем. Зокрема, найближчим часом з особовим складом відділів та відділень поліції буде проведено тематичні заняття і тренінги.


Поділитися публікацією: