Поділитися публікацією:

Громадське об’єднання «Комітет виборців України» закликав кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити трансляцію фільму «Слуга народу 3» з виборчого фонду, оскільки розцінює в показі стрічки передвиборчу агітацію на його користь.

«КВУ вважає, що показ відеофільму «Слуга народу 3» є діяльністю, що спонукає виборців голосувати за Зеленського, який є виконавцем головної ролі у фільмі, а також кандидатом у президенти України», — йдеться в повідомленні.

Крім того, у комітеті стверджують, що фільм має політичну тематику і позитивно зображує діяльність художнього персонажа Зеленського, а його назва ідентична до назви політичної партії, від якої Зеленський балотується на вибори.

Також у комітеті закликати Зеленського оплатити із виборчого фонду показ стрічки «Слуга народу 3» на телеканалах, які його транслюватимуть. В іншому випадку це буде порушенням Закону «Про вибори Президента України», який забороняє фінансування матеріалів передвиборної агітації поза межами виборчого фонду кандидата, додали в комітеті.

Прем’єра нового сезону серіалу «Слуга народу» запланована на березень 2019 року.

Згідно з ч. 1 ст. 58 Закону «Про вибори Президента України», яка встановлює, передвиборча агітація — це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати «за» або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Однією з форм агітації є оприлюднення в друкованих та електронних засобах масової інформації відеофільмів.

Напередодні активісти Громадянської мережі ОПОРА заявили, що безкоштовні концерти Студії «Квартал 95» можна вважати підкупом виборців на користь Володимира Зеленського.

Нагадаємо, 25 січня Зеленський подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти. Зеленський йде у президенти від партії «Слуга народу».

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 


Поділитися публікацією: