Поділитися публікацією:

Вільне.ІНФО вже неодноразово писало про волинянку, яка бореться із хворобою. 

Онкохвора Тетяна Куценко просить небайдужих допомогти зібрати необхідну суму на лікування онкозахворювання.

“Привіт! Моя маленька мрія майже здійснилася-ще трішки і весна…Запах квітів весняних просто обожнюю…Але зараз напишу не про це. Мій єдиний шанс на ЖИТТЯ – так і залишається таргетний препарат- “Ібранс”, іншого немає. Я знаю мені пишуть за” чудо-голку”в Інституті раку. Я за неї знала ще з самого початку і вона ще є” платно” тільки в Харкові. Але вона мені не допоможе. В мене був метастаз 5 см в печінці, і в легенях множинні, а цей метод підходить тільки для метастаз первинної локалізації до 3 см.

Сьогодні в мене нормальні аналізи для продовження мого лікування таргетний “Ібранс” і я починаю 5 курс. Це 21 день + 7 перериву.1 капсула в день-2000 грн. В рік 13 упаковок. По клінічним дослідженням в Україні жінкам він допомагає без прогресування хвороби в середньому 27 місяців і більше,а декому зникають метастази всюди.

Держава не буде закупляти ці таргетні препарати,бо їм це дорого для простих смертних.Але для моїх дітей немає дорожче – мами,бо вона в них одна.

Дуже дякую усім Людям,хто відкликнувся і допоміг мені спробувати вижити і все-таки маю надію ,що в один прекрасний сонячний день- здійсниться моя найсокровенніша мрія- знайдуть ці ліки чи метод якийсь від цієї недуги “раз і назавжди”. Я молю Бога про це кожен день. Через тиждень в мене КТ. Помоліться за мене… Дуже переживаю,бо трохи почала кашляти, але онкохворі теж хворіють, маю надію, що все буде добре”.

Картка Приватбанку 4149 4991 1968 3579 Куценко Тетяна.


Поділитися публікацією: