Поділитися публікацією:

У Миколаєві багатодітна прийомна сім’я вирішила подарувати Президенту України Петру Порошенку свій мікроавтобус, оскільки не має коштів на його розмитнення. Відео звернення сім’ї до Президента було опубліковано в Facebook.

У відеозверненні глава сімейства розповів, що зараз в сім’ї 13 дітей, 7 з них – прийомні. У 2010 році сім’я Коваленко перша в Миколаєві відкрила дитячий будинок сімейного типу.

Наголошується, що дочка сімейства Юлія на момент удочеріння була прописана в кімнаті гуртожитку, право на житло за законом залишалося за дівчинкою-сиротою. Проте коли їй виповнилося 18 років та прийомні батьки захотіли повернути їй належну за законом житлоплощу, виявилося, кімната в гуртожитку давно вже була приватизована і перепродана іншим людям.

“Оскільки, згідно із законодавством, держава зобов’язана забезпечити житлом дитину-сироту, яка досягла повноліття, дівчинку поставили в чергу на отримання такого житла. Але за п’ять років житло вона так і не отримала, а після 23 років, вона втрачає таке право. За цей час Юля встигла вийти заміж і стала матір’ю двох малюків. І тепер залишилася без даху над головою, так і не дочекавшись належної їй допомоги від держави”, – йдеться у зверненні.

Також зазначається, що сім’я Коваленків багато разів зверталася до влади за допомогою і кожного разу стикалася з негативною відповіддю. Нещодавно сім’ю позбавили субсидії на комунальні послуги. Велика родина не може потягнути непомірні тарифи і їм вже надходять погрози відключити газ.

У сімейного дитячого будинку Коваленко є мікроавтобус на єврономерах. Але оскільки у сім’ї немає грошей на “розмитнення”, вони прийняли рішення подарувати його Президенту.

“Так що Петро Олексійович, ми всі вам передаємо всією сім’єю великий-великий “привіт”. Є ще Божі закони, які виконуються. Нехай вас Бог благословить”, — сказав глава сімейства Коваленко.

Як повідомляли Українські Новини, під будинком Порошенка влаштували акцію з вимогою “розмитнення авто за 300 євро”.

Джерело


Поділитися публікацією: