Поділитися публікацією:

На Прикарпатті з робочим візитом перебуває Глава держави Петро Порошенко.

В Івано-Франківську він зустрівся з представниками місцевої інтелігенції, передає кореспондент Фіртки.

Зустріч провели у драматичному театрі Івана Франка. На виступ президента прийшла відома українська письменниця Марія Матіос.

Також серед присутніх можна побачити міністра культури України Євгена Нищука, голову облдержадміністрації Олега Гончарука.

Перш за все Петро Порошенко відзначив, що економічні показники демонструють, що країна розвивається та виходить із кризи.

“Найгірше вже позаду, реформи, які проводилися, нарешті почали діяти. Кожен долар і гривня з міжнародного фонду зберігаються. Коли є політична воля, то закони працюють”, – говорить Петро Порошенко.

Гарант наголошує, що 11 мільярдів, які надійшли в казну від розмитнення “євроблях” підуть на проведення індексації пенсій українців.

За словами П.Порошенка, також сьогодні у рамках децентралізації громади почали отримувати гроші з Києва.

“Подивіться, якими стають наші міста — громади будують садочки, школи, розвивають свої населені пункти, вчаться заробляти та витрачати гроші. А колись у децентралізацію ніхто не вірив”, – відзначає Президент.

Гарант переконаний, що криза, спричинена війною відступає, країна йде вперед.

“Україна вже є країною, з якою сьогодні рахуються”, – наголошує П.Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко в Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі представив вірянам Томос про Автокефалію.


Поділитися публікацією: