Поділитися публікацією:

На горі Піп Іван загинуло двоє туристів з Коломиї – один з них багаторічний керівник Станції юних туристів у Коломиї Павло Вінтонюк, інший – молодий хлопець Роман Беркещук, який раніше підкорив Монблан та Казбек.

Нагадаємо,  група з восьми осіб рухались на гору Піп Іван-Чорногірський  22 лютого.Як з’ясувалося, група попередньо не зареєструвалася в жодному із пошуково-рятувальних відділень та знехтувала застереженнями про ускладнення погодних умов.

Наразі шестеро туристів та тіла двох загиблих знаходяться на високогірному рятувальному посту. Рятувальники не можуть звести їх через погані погодні умови.

“Тату, ви любили волю до життя. Ви любили дихати на повні груди.

І цим щедро ділилися з усіма.
Я ніколи в житті не чула від вас нарікань, що вам важко, ніколи не бачила, щоб ви жаліли себе, а тільки чула що треба завжди перемагати себе і йти з оптимізмом по життю.
Коронна фраза : “Вінтонюки ніколи не здаються!” і ваш сміх..)
Я бачила як ви самовіддано йшли на зустріч життю.
Як ви боролись і переживали за право дітей одержати ті знання, ті можливості, які відкривають внутрішньо людині двері туризму. Знання, які дають базу й опору в житті, формують стержень людини.
Перемога над собою, сила духу, віра в життя і одне одного, любов до життя.. і ви казали що без оптимізму далеко не підеш.
Внутрішній спадок, який ви залишили після себе – безцінний.

Анні сказала що дідусь пішов на небо, вона питає чи їй можна теж з вами. Я їй сказала що не можна поки не виконає своїх задач на землі. Я вважаю що ви прожили гідне життя і виконали свої задачі сповна.

Я дякую, вам за життя, що були завжди поряд, міцною горою, скалою і опорою, і залишитесь нею й на далі.
Дякую, тату.
З Богом! І в дорогу!

P. S.
Останній наш похід. Говерла, 2016.
Тоді Говерлу я вперше побачила у доброму гуморі 
З любов’ю та вдячністю до Павло Вінтонюк”,  – пише дочка Ярина Вінтонюк.

Стало відоме також і’мя другого загиблого на горі Попіван – 26-річний коломиянин Роман Беркещук.

Про це у Facebook написала Лілія Ткачук.

«Сьогодні не стало однієї з найрідніших мені людей! Йому було тільки 26! Мій Любий Роман Беркещук, ти віддав життя улюбленій стихії – горам. Саме ти навчив любити альпінізм, подорожі та походи… Ти підкорив багато гір п’ятитисячників – Монблан, Казбек і багато інших вершин, а життя віддав рідним Карпатам…» – йдеться у дописі.


Поділитися публікацією: