Поділитися публікацією:

Нацполіція веде розслідування стосовно кандидата у президенти Юрія Тимошенка.

Про це повідомляється у розслідуванні програми “Схеми” з посиланням на Нацполіцію, пише Фіртка з посиланням на УП.

“Ми ведемо розслідування відносно одного з кандидатів у президенти, заставна сума якого була наповнена пожертвами низки приватних осіб, і потім з’ясовується, що ці приватні особи про це нічого не знали”, – раніше повідомив міністр.

Пізніше у Нацполіції офіційно повідомили “Схемам”, що Аваков говорив про Юрія Тимошенка.

“Нині, за даними Нацполіції, слідчі розслідують кримінальне провадження, у якому йдеться про ймовірний обман виборців, в тому числі “шляхом можливого фіктивного надання коштів 12 громадянами України” кандидатові Юрію Тимошенкові на заставу. Стаття – перешкоджання здійсненню виборчого права”, – зазначають журналісти.

Сам Тимошенко у коментарі заявив, що вважає це розслідування політичним переслідуванням.

“Відомо, що відкрили провадження і тиск, шалений тиск, він почався ще задовго до висування… І це починалося навіть у “Народному фронті”. І коли вони почули, що я надумав десь там, не узгодивши свої дії, висуватися-балотуватися – вони одразу почали мене залякувати”, – стверджує кандидат у президенти.

Примітно, що на провадження проти Юрія Тимошенко журналісти вийшли, розслідуючи наповнення фонду партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, 6 січня Центральна виборча комісія зареєструвала його кандидатом у президенти. Йому вдалося назбирати 2,5 мільйона гривень на заставу, щоб взяти участь у виборах. Левову частину цих коштів Тимошенку дали “небідні фермери” з Одещини.

На своїй сторінці у Фейсбук Тимошенко пояснив походження коштів для застави та пообіцяв їх віддати.


ДОВІДКА ФІРТКИ:

Юрій Тимошенко задекларував орендовану квартиру у Києві площею 66,2 кв.м та власність у Коломиї: земельну ділянку площею у 870 кв.м та житловий будинок з господарськими будівлями площею 136 кв.м.

Його дружина Зоряна володіє у Коломиї земельною ділянкою площею у 600 кв.м., офісом-магазином у 174 кв.м та орендує земельну ділянку 120 кв.м. у Коломийської міськради.

За рік Тимошенко отримав майже 239 тис. грн зарплати, його дружина – 18 тис. грн основного заробітку та 13 тис. грн – “за сумісництвом”. Син Тимошенка – Нестор отримав 1810 гривень стипендії та 410 грн матеріальної допомоги.

Транспортних засобів, цінного рухомого майна чи паперів в декларації Тимошенка не зазначено.


Поділитися публікацією: