Поділитися публікацією:

Рання весна та сприятливі погодні умови дозволили цьогоріч лісівникам Калуського лісгоспу рано розпочати лісокультурну кампанію.

Першими “на старт” вийшли лісівники Войнилівського та Брошнівського лісництв, інформують на сайті Івано-Франківського ОУЛМГ.

“Зараз у ґрунті ще вдосталь вологи. Тож, поки не настала тепла погода і не “пішли” в ріст сіянці, необхідно вчасно провести весь комплекс лісокультурних робіт”, – наголошує директор ДП “Калуський лісгосп”  Василь Демус.

Ще восени минулого року на площі 9 гектарів проведена механізована підготовка ґрунту плугом ПКЛ-70.

У 2019 році ДП “Калуський лісгосп” планує провести лісовідновлювальні роботи на площі 27 гектарів, сприяння природному відновленню лісівники проведуть на площі 7 гектарів.

Для своєчасної та якісної посадки лісу у лісових розсадниках виростили достатню кількість стандартних сіянців дуба звичайного, ялиці білої, липи дрібнолистої, клена-явора, модрини європейської та ін.

Цього року лісогосподарські підприємства Івано-Франківського управління створять лісових культур на площі 575 гектарів. Для цього вирощено близько 10 мільйонів штук сіянців.


Поділитися публікацією: