Поділитися публікацією:

Поліцейських вчитимуть взаємодіяти та співпрацювати з людьми без застосування заходів примусу.

У вівторок, 12 березня розпочався чотириденний курс «Дії поліцейських у кризових ситуаціях -деескалація», пише прес-служба поліції.

Основною метою курсу з деескалації є формування довіри та співпраці з людьми, а також вирішення складних ситуацій без застосування будь-яких заходів примусу. Тренінгове навчання організували та проводять інструктори з Канади Стефан Берубе та Тара Норман.

До участі залучено 21 працівника, серед яких поліцейські тренінгового центру ГУНП, позаштатні працівники з вогневої, тактичної та фізичної підготовки, а також патрульні поліцейські.

Під час тренінгу учасники слухають лекції, проходять сценарії розгляду реальних ситуацій, які трапляються в роботі правоохоронців, а також застосовують на практиці отримані знання під час навчання.

Із закордонними гостями поспілкувався начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

Керівник поліції області додав, що досвід канадських колег допоможе покращити професійні навички дій у кризових ситуаціях. По завершенню курсу поліцейські мають здобуті знання не лише застосовувати в своїй роботі, а й ділитися досвідом із колегами.


Поділитися публікацією:
Теги: