Поділитися публікацією:

За два місяці поточного року перевірено 14 шкіл, 15 садочків, 3 соціальні заклади, 35 постачальників харчових продуктів. Держпродспоживслужба не допустила до використання 268 кг масла, 2286 кг моркви, 2582 кг капусти, 2100 кг буряка.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба Івано-Франківщини.

Для лабораторного дослідження відібрано 56 зразків в школах, 63 зразки в дитячих дошкільних закладах, 10 зразків в соціальних закладах.

За результатами лабораторних досліджень виявлено наступні невідповідності харчових продуктів:
– 2 зразки, масла солодковершкового 72,5% жиру, виробник” ПП Теребовлянський молокозавод,” – не відповідали за вмістом рослинного жиру (ДНЗ “Дзвіночок”, Делятинський ліцей №2, Надвірнянський р-н);
– 1 зразок, масла солодковершкового, виробник ПрАТ” Миколаївмолпром” (ДНЗ №30 “Ластівка”. м. Івано-Франківськ), – не відповідав за вмістом рослинного жиру;
– 1 зразок, молоко коров’яче питне пастеризоване 2,4% жиру, виробник ТДВ” Івано-Франківський “міськмолокозавод (ДНЗ” Зіронька”, Тисменицький р-н), – не відповідав вимогам за перевищеним вмістом БГКП;
– 7 зразків овочів, виробник ФОП Баворовський, Львівська обл. (ДНЗ № 23, ДНЗ 14, ДНЗ 28 м. Івано-Франківськ), – не відповідали вимогам щодо вмісту нітратів.

У соціальних закладах було виявлено 1 зразок масла солодковершкового, виробник ПрАТ” Миколаївмолпром”, який не відповідав НД за вмістом рослинного жиру та 1 зразок моркви, який не відповідав за вмістом нітратів.

За результатами проведеної роботи було не допущено до обігу 268 кг масла солодковершкового, 2286 кг моркви, 2582 кг капусти, 2100 кг буряка столового. Також провели повторні дослідження при постачанні нових партій продукції.


Поділитися публікацією: