Поділитися публікацією:

Сьогодні в Народному домі працівники комунальних підприємств міста почули на свою адресу багато добрих слів і привітань із професійним святом. І вони варті усіх нагород і відзнак. Бо працювати у найбільш технічно відсталій галузі господарки – великий виклик і щоденна критика. Адже, наприклад, користь від реконструкції водогону жителям не так помітна, як розриті дороги і незручності від цього.

– Ви найкраще знаєте, яка це тяжка робота і що змінюється на краще в місті, – сказав у вітальному слові міський голова Ігор Слюзар. – І я дякую вам за цю працю. Цього року за сприяння народного депутата Андрія Іванчука розпочинаємо робити дороги в центральній частині міста. Тож, може, дочекаємося, що коломияни нарешті похвалять роботу комунальних служб. 


Заступник міського голови Богдан Федорук наголосив, що кожна праця заслуговує бути поцінованою. А сьогоднішні урочистості – нагода згуртувати колектив і показати, що важливий кожен, що результат роботи залежить від слова «ми». 


Найкращі робітники отримали грамоти, подяки та відзнаки. Указом Президента України почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг» отримав Василь Михайлищук. Він пропрацював у цій сфері 33 роки. Відзнаку вручив народний депутат Андрій Іванчук.


Поділитися публікацією: