Поділитися публікацією:

Екологічну ситуацію на Прикарпатті проаналізує Рада регіонального розвитку. В рамках її чергового засідання Івано-Франківськ відвідав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак

Остап Семерак стверджує, у пріоритеті профільного міністерства – збереження та розвиток природних ресурсів Карпат, йдеться в сюжеті ТРК “Вежа”.

Торік міністерство виділило близько 3 мільйонів гривень екологічного податку на придбання технологічного спецобладнання. Воно знадобиться для протипожежного захисту та протидії браконьєрству. Також ініціювано жорсткі норми санітарної вирубки лісів. Попри це буде створено спеціалізовані офіси, які налагоджуватимуть контакти з туристами та молоддю. У порядку денному галузевого міністрерства – стан місцевих водойм.

Зустріч з міністром відбулася в Прикарпатському національному університеті. Це один з небагатьох вітчизняних вишів, що культивує екологічну тематику і опікується національними природними парками Івано-Франківщини, тож має тісні контакти з профільним міністерством.

Зміцнення позиції національних природних парків є надзвичайно важливим чинником, який відкриє безліч можливостей. Це збереження біорізноманіття Прикарпаття, розширення сфери наукової, рекреаційної та еколого-освітньої роботи. А також має дати поштовх для розвитку зеленого туризму та супутнього бізнесу у гірських районах Прикарпаття.

 


Поділитися публікацією: