Поділитися публікацією:

Державне підприємство “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів” надрукувало вже понад 90% бюлетенів для голосування на виборах президента 31 березня, які замовила Центральна виборча комісія.

Про це директор комбінату Юрій Оніщенко повідомив на брифінгу в Києві, пише УНІАН.

За його словами, з 8 березня підприємство цілодобово друкує виборчі бюлетені, до роботи залучено понад 700 працівників. Оніщенко зазначив, на сьогодні надруковано понад 90% бюлетенів, замовлених Центральною виборчою комісією.

Підприємство вже передало ЦВК бюлетені для 10 областей, а сьогодні передасть ще для чотирьох областей. Він наголосив, що друк усіх бюлетенів планують завершити 24 березня.

За словами Оніщенка, для виготовлення усіх бюлетенів необхідно більш як 434 тонн паперу.

Загалом буде виготовлено понад 60 тис. упаковок бюлетенів, кожна з яких міститиме по 700 примірників. Він нагадав, що на друк бюлетенів витрачено 165 млн 587 тис. 213 грн, а вартість одного бюлетеня коштує 4 грн 26 коп.

У ЦВК підрахували, якщо викласти один за одним всі бюлетені, то їх довжина складе 24 тис. 354 км – відстань від Києва до столиці Уругваю. А площина, яку зможе покрити продукція, досягне 5 кв. км – як 70 футбольних полів.

 


Поділитися публікацією: