Поділитися публікацією:

Володимир Зеленський озвучив умови проведення дебатів: він дав 24 години на відповідь, а кандидати мають пройти медичну експертизу.

Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати.

Про це йдеться у відеозверненні кандидата у Facebook.

“Ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожусь, заховаюсь. Ні. Я – це не ви у 2014 році. Я приймаю виклик”, – заявив Зеленський.

Він озвучив умови для проведення дебатів з Петром Порошенком. Зокрема, Зеленський чекатиме на Порошенка на НСК “Олімпійський”, дебати мають відбутися перед народом України, усі канали мають право транслювати ці дебати наживо і усі журналісти мають право бути присутніми на них.

“Кандидати повинні обов’язково пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. країні потрібен здоровий президент. В знак поваги як мінімум до третини громадян України ви повинні публічно сказати, що дебати не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватніком, не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським. Даю вам 24 години. Думайте”, – заявив він.

“Чекаю на вас тут, на НСК “Олімпійський”. Дебати відбудуться перед народом України. Усі кана

Нагадаємо, раніше народні депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова зареєстрували  законопроект про обов’язкові дебати перед другим туром виборів.

Згідно із законопроектом, якщо один із кандидатів у президенти відмовляється від участі в дебатах, Центральна виборча комісія може скасувати реєстрацію цього кандидата.


Поділитися публікацією: