Поділитися публікацією:

З 29 березня по 4 квітня 2019 року Сектором Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області проведено планову перевірку додержання Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради вимог законодавства з питань видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами за період з 2 січня 2018 по 28 березня 2019 року.

Про це інформує Сектор Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області, пише Фіртка.

В результаті перевірки, виявлено систематичні порушення Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради норм законодавства, що регулюють розміщення зовнішньої реклами.

“Так, комісією виявлено, що протягом цього періоду Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради порушувались строки видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами, суб’єктів господарювання не повідомлялось належним чином про відмову у видачі документа дозвільного характеру, що тягне за собою адміністративне правопорушення, встановлене статтею 166-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Разом з тим, Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради незаконно зменшувався строк, на який видається дозвіл на розміщення зовнішньої реклами з 5 до 1 року, без вимоги заявника та здійснювалось залучення останнього до процедури погодження дозволу на розміщення зовнішньої реклами з відповідними органами та особами. Станом на 4 квітня 2019 року дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у місті Івано-Франківськ видається у порядку, який не узгоджується з нормами діючого законодавства, оскільки комісією виявлено, що ані Порядок розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську, ані інформаційна та технологічна картки адміністративної послуги щодо видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами на території міста Івано-Франківськ не відповідають Законам України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про рекламу» та Типовим правилам розміщення зовнішньої реклами затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. №2067. До того ж вони ще й передбачають додаткові дозвільні процедури не встановлені жодним актом, що регулює питання видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами”, – пояснюють у службі.

За результатом перевірки комісією складено акт планової перевірки додержання Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру (дозволу на розміщення зовнішньої реклами) та припис міському голові міста Івано-Франківська про усунення порушень вимог законодавства з питань видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами, який необхідно виконати до 3 травня 2019 року.


Поділитися публікацією:
Теги: