Поділитися публікацією:

З нагоди Міжнародного дня дитячої книги клуб “Щаслива мама” створив підбірку найкращих зразків української дитячої к

У підбірці найкращих зразків української дитячої книги за останнє десятиліття від клубу “Щаслива мама” – українські та зарубіжні автори у зразковому перекладі та найкращому оформленні, пише Буквоїд.

У ТОП-10 представлені дитячі книжки двох прикарпатських письменників – Івана Малковича та Софії Андрухович.

“Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами” Івана Малковича і Софії Ус, Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»
Це книжка про маленького Зайчика, який відправився купити мед, аби вилікувати маму. Але у великому місті головний герой заблукав і мав самостійно шукати дорогу додому. Ця книжка розрахована на малюків і дітей дошкільного віку. Зворушливу історію доповнюють неймовірно ніжні ілюстрації, намальовані авторкою. Книжка вчить дітей любові та турботі про близьких.
“Сузір’я Курки” Софії Андрухович і Мар’яни Прохасько
Головною героїнею цієї історії є не дівчинка, а бабуся Марія, яка живе разом зі своєю куркою Марічкою. Марія вимушена відправитися в темний ліс і зіштовхнути віч-на-віч зі своїми страхами, щоб допомогти своїм близьким друзям. На жінку та її домашню улюбленицю чекають цікаві пригоди, відкриття і небезпеки. Видання містить оригінальні ілюстрації, які розкривають зміст тексту. Це книга про дитинство і старість, єдність людини і природи. Вона вчить справжній дружбі, сміливості і кмітливості. Книга увійшла до каталогу “Білі круки” у 2017 році.
КУРС писав, що Софія Андрухович і Мар’яна Прохасько випускають першу спільну книгу для дітей
Нагадаємо, книга Софії Андрухович та Мар’яни Прохасько увійшла до каталогу молодіжної Бібліотеки в Мюнхені.

 


Поділитися публікацією: