Поділитися публікацією:

На НСК «Олімпійський» відбулись дебати між кандидатами у президенти України, на яких був присутній тільки чинний глава держави Петро Порошенко.

Зокрема, Порошенко заявив, що прийде на офіційні дебати на Суспільне телебачення 19 квітня.

«Я також сподіваюсь, що 19 числа о 20:00 годині, в законі чітко наголошено, що кандидати беруть участь, зобов’язані участь в дебатах на Суспільному… Я точно о 20 годині буду на Суспільному», — сказав Порошенко.

Порошенко присвятив пісню Зеленському — зі сцени під «Олімпійським» заспівав «Ти ж мене підманула», після того, як шоумен не прийшов на дебати.

Крім того, президент пояснив, чому на білбордах на його підтримку він зображений навпроти президента Росії Володимира Путіна. Відповідаючи на питання Громадського, він наголосив, що не порівнює свого опонента на виборах Володимира Зеленського із російським президентом.

«Я окремо хочу наголосити. Я аж ніяк не кажу, не казав і не буду казати про знак рівності між Путіним і Зеленським. Це не так. Я лише хочу нагадати слова Путіна, що для нього будь-який президент України крім Порошенка — це його мрія…», — сказав Порошенко.

Також глава держави заявив, що він єдиний політичний діяч в історії України, який передав свій бізнес у довірчу власність. За словами президента, він вчинив саме так, оскільки це єдина форма, «яка була можлива у його умовах».

Водночас, відповідаючи на питання про образи прихильниками Порошенка його опонента, президент зауважив, що у демократичній країні громадяни мають право вигукувати все що завгодно.

«80% вигуків і негативної інформації в ЗМІ було присвячено Петру Порошенку і лише 20% іншому кандидату. Чи щасливий я від цього? Ні. Чи була це правдива інформація? В більшості своїй — ні. Але чи маємо ми тут зараз у зв’язку з цим згортати свободу слова? Ні. Бо це є ознака демократичної країни

Своєю чергою, його опонент шоумен Володимир Зеленський ще раніше відмовився приходити 14 квітня і заявив, що чекає президента на стадіоні 19 квітня, хоча, того ж дня відбуватимуться офіційні дебати на Суспільному.


Поділитися публікацією: