Поділитися публікацією:

ТОВ «ПБС» проводить поточний дрібний ремонт найпроблемніших ділянок дороги Н-10.

Буковельська фірма «ПБС» стала переможцем тендеру по експлуатаційному утриманню дороги Н-10 Стрий – Мамалига від межі з Львівською областю (неподалік Болехова) до Івано-Франківська, інформує Фіртка з посиланням на прес-службу компанії.

Дорожники вже взялися проводити поточний дрібний ремонт найпроблемніших ділянок автошляху.

«Безпека руху для нас перш за все. Зараз окремі ділянки дороги перетворилися на аварійно-небезпечні. Тому їх слід негайно зремонтувати. Ми почали з 90-го кілометра, неподалік села Павлівка Тисменицького району і вже заасфальтували 750 квадратних метрів покриття», – кажуть у відділі експлуатації ТОВ «ПБС».

Далі дорожники попрямують до села Боднарів, щоб навести лад на мості і його підходах. Тепер ТОВ «ПБС» обслуговуватиме дорогу Н-10 Стрий – Мамалига від Болехова аж до Снятина. Що стосується дороги державного значення Н-09 Яблуницький перевал – Івано-Франківськ – Фрага – згідно з проведеним тендером експлуатаційне утримання здійснюватимуть філії облавтодору.

Нагадаємо, буковельська фірма «ПБС», окрім революційної 10-річної гарантії, зробила ще один прорив у дорожній галузі – стала першою в Україні фірмою, яка практикує експлуатаційне утримання тих доріг, які збудувала.


Поділитися публікацією: