Поділитися публікацією:

Представники громадської організації “АвтоЄвроСила” поїдуть до Києва на акцію протесту.

Активісти виступатимуть проти “антинародних” законів 8487-8488, які 8 листопада минулого року ухвалила Верховна Рада України, не врахувавши пропозиції ГО “Авто Євро Сила”, пише Фіртка.

Свої правки до законопроектів, кажуть в організації, вони подавали для того, аби “кожен українець міг за доступні гроші розмитнити свій автомобіль, а не за ті здирницькі ціни та штрафи, які чекають власників таких авто з кінця травня”.

Керівник «АвтоЄвроСила» Івано-Франківськ Мирослав Куриляк зазначає, що цього разу активісти стоятимуть до останнього, щоб отримати нормальні умови для розмитнення “євроблях”.

“Ми разом з однодумцями будемо робити у Києві масштабну акцію з вимогою скасувати закон, який є неефективним та недієвим по відношенню до пересічних українців. Тільки невелика кількість громадян встигла скористатися 50% знижкою на акциз. Ми зараз маємо останню можливість зупинити дію цього «караючого» закону № 8488.

З 22 травня у людей почнуть конфісковувати майно та накладати “космічні” штрафи. Ми хочемо цією акцією донести до нової влади, що це є нагальна проблема, яку треба вирішувати вже зараз. Ми маємо надію, що цього разу нас почують і відреагують правильно. Основне завдання – заблокувати цей закон та продовжити пільговий період розмитнення хоча б на півроку. Дуже багато людей, які придбали авто поїхали на війну та не мали можливості розмитнити свої транспортні засоби. До нас саме від бійців надходить багато звернень, для яких вартість розмитнення 4-5 тисяч є просто непідйомною. Тому, 15 травня ми плануємо зібрати найбільшу кількість людей за ці три роки для проведення акцій та добитися свого. Цього разу ми не поїдемо через два-три дні, думаю, що ми тепер будемо стояти до останнього, поки не отримаємо чітких відповідей”, – наголошує Мирослав Куриляк.

Всіх власників авто, запрошують приєднатися до поїздки у Київ. Деталі інформацію можна отримати в офісі “АвтоЄвроСили” в місті Івано-Франківську за адресою вул. Мазепи 144, ІІ поверх, офіс 6.


Поділитися публікацією:
Теги: