Поділитися публікацією:

Сьогодні, 19 квітня, в Івано-Франківську відбувся прийом юридичних осіб у міського голови Руслана Марцінківа. До мера прийшли співзасновники БО «Небайдужі».

За словами заступниці керівника благодійного фонду Ростислави Мартинюк, в Івано-Франківську існує проблема непотрібного одягу, пише Галицький кореспондент.

«В кожного є непотрібний одяг і люди не знають, куди його дівати», – пояснила Мартинюк.

Саме тому франківці придумали, що можна встановити в місті контейнери, щоб люди там залишали непотрібний одяг. А згодом його передаватимуть на благодійність.

Три контейнери франківці планують встановити за кошти гранту від Urban Space. Також вони подались зі своєю ідеєю на Бюджет участі. Проте є проблема, активісти не знають, як ці контейнери вивантажити із вантажівки. Мовляв, необхідне відповідне обладнання. З цим благодійній організації має допомогти директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

За словами франківців, такі контейнери вже встановлені в інших містах. У нас їх хочуть зробити чорними із наклейками. Крім того, контейнери зроблені так, щоб у них не залізали безхатьки.

«Один із контейнерів буде встановлений на «Промприладі», де будуть інші – треба буде узгодити із архітектурою», – зазначила Мартинюк.

Також , заступниця керівника зазначила. що їм потрібне буде приміщення, де зберігатиметься, чиститиметься та сортуватиметься цей одяг.


Поділитися публікацією: