Поділитися публікацією:

Президент-утікач Віктор Янукович надіслав свої привітання Володимиру Зеленському з перемогою на виборах президента України.

Про це заявив прес-секретар Януковича Юрій Кірасір.

«Шановний Володимире Олесандровичу, я щиро вітаю вас з обранням на посаду президента України. Українці довірили вам цю посаду у найважчий для нашої країни момент історії», — ідеться у привітанні.

Також Янукович згадав за війну на Донбасі, назвавши її «братовбивчою» та звинувативши ще чинного президента Петра Порошенка та його прибічників у «жахливих стражданнях» українського народу.

На думку Януковича, перед Зеленським нині «нелегкі завдання» — мир, об’єднання народу, відновлення законності й справедливості, покращення добробуту українців.

«Українці довірилися вам і сподіваюся, що ви повернете нашому народу мир і процвітання», — ідеться у привітанні Януковича.

По Україні Центрвиборчком уже опрацював 90.83% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський обганяє Петра Порошенка на понад 48%.

Нагадаємо, Порошенко зателефонував Зеленському і привітав його з перемогою на виборах. Зеленський заявив, що вдячний йому за це. Також він не виключив того, що може призначити Порошенкана ту чи іншу посаду в уряді, якщо «цього забажає суспільство».

Джерело


Поділитися публікацією: