Поділитися публікацією:

У Коломиї відбулась презентація “Книги добра”.

Міністр закордонних справ Павло
Клімкін вдруге завітав у Коломию в рамках реалізації “Книги добра” як соціального проекту.

Міністр поділився враженнями від зустрічей в нашому місті й зазначив, що “Книга добра” як проект вийшла на той рівень, коли не потребує втручання, вона твориться ентузіастами, які кожен у свій спосіб бачить добро.

“Я знаю, що Коломия завжди була фантастично активна. Тут є особлива платформа для розвитку таких проектів”, – зазначив Павло Клімкін.

Нагадаємо, що Книга Добра» — міжнародний соціальний проект, збірка розповідей про добро.

Мета проекту — відшукати і поширити унікальні історії про добро в усіх його проявах. Він є продовженням проекту «Діти за мир в усьому світі».

Керівник проекту — Василь Вишиванюк, почесний консул Угорщини у Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Редакційну раду проект очолює лауреат Шевченківської премії в галузі літератури Марія Матіос.

Участь у створенні «Книги Добра» взяли більше 500 тисяч дітей та дорослих. 200 переможців проекту мали змогу впродовж літа 2017 року відпочити та оздоровитись в Угорщині, 350 дітей із сімей учасників АТО, обдаровані хлопці і дівчата, а також переможці трьох етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» з різних регіонів України в період із 2018-2019 мали змогу бути в складі української делегації та передавати примірник «Книги Добра» в найбільші бібліотеки світу. Унікальні примірники «Книги Добра» зберігаються у бібліотеках Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Єстонії, Ромунії та України.

Коломийська міська рада


Поділитися публікацією: