Поділитися публікацією:

Татарівська сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини  є третім закладом, який відкрито в області у рамках  реформи сільської медицини.

На даний час амбулаторія повністю забезпечена медичним обладнання. Також придбано новий сучасний поліклінічний автомобіль.

Сьогодні на урочисте відкриття медичного закладу завітали заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, голова Татарівської сільської ради Олег Дзем`юк, Яремчанський міський голова Василь Онутчак, духовенство та громада села.

Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука присутніх привітав Віталій Федорів. Посадовець підкреслив, що відкриття закладу сприятиме покращенню стану надання медичних послуг, зробить їх більш якіснішими і доступнішими для сільських жителів.

Впевнений, що люди будуть задоволені якістю надання медичних послуг у цій амбулаторії, де створені всі належні умови як для пацієнтів, так і для медичного персоналу, – сказав Віталій Федорів.

За словами Олега Дзем`юка, амбулаторію зведено у рамках програми Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина» та оснащено відповідно до примірного табеля забезпечення закладів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості.

Для будівництва усіх 26-ти амбулаторій в області зарезервовано один мільярд гривень із Держбюджету.


Поділитися публікацією: