Поділитися публікацією:

На українсько-румунському кордоні виявили розбитий вертоліт, який ймовірно перевозив контрабанду, і тіло пілота.

Вчора, 9 травня, пастух з села Сепинца (Румунія), що знаходиться майже на кордоні з Україною, знайшов розбитий вертоліт. Про це повідомляють на сайті Mukachevo.net.

Інформацію про трагедію підтвердили в поліції та прокуратурі округу, яка відкрила провадження та має з’ясувати усі обставини трагедії.

Інформують, що можлива модель розбитого вертольота Ка-26 (це апарат російського виробництва, призначений для використання у цивільних цілях, зокрема для зрошування полів).

На самому транспортному засобі жодних реєстраційних знаків не було. Зазначається, що він перетнув повітряний простір Румунії нелегально. Припускають, що міг переправляти контрабандні цигарки.

Офіційно поліція Румунії поки не надала жодної інформації про загиблу людину, але за даними деяких румунських видань – це 48-річний білорус із Мінська Дмитро К, який 5 березня вирушив з столиці Білорусі поїздом до Львова, а тоді до Мукачева, де власне зник.

Також зазначається, що тіло пілота виявили вже на стадії розкладання, тому аварія, імовірно, сталася 2-3 тижні тому.

За версією румунських правоохоронців, вертоліт летів дуже низько, щоб його не помітили прикордонники, через це й зачепив дерева і впав.


Поділитися публікацією: