Поділитися публікацією:

Сьогодні, 15 травня, в мережі опублікували відео про слідчого та двох прокурорів з Косова, які після розпиття алкогольних напоїв поїхали каталися містом.

Відео оприлюднив прикарпатський журналіст і активіст Дорожнього контролю Віталій Мацьоцький. Про інцидент Мацьоцький повідомляв ще 10 травня, інформує Фіртка.

“Слідчий поліції вживав пиво з двома прокурорами та сів за кермо власного авто. Викликали поліцію, Драгер продувати відмовився їдемо в ЦРЛ на експертизу”, – повідомляв Віталій Мацьоцький.

На відео один з учасників інциденту підтвердив, що водій автівки, в якій вони їхали, пив пиво.

Активіст поцікавився, чому той не зробив зауваження водію щодо нетверезого кермування.

“Він в моїй присутності чуть-чуть пива випив. У нас стільки дозволено”, – відповів чоловік.

На освідчені в медзакладі слідчий відмовився проходити алкотестер.

У коментарі журналістам Міста начальник Косівського відділу поліції Роман Запоточний повідомив,  що правоохоронець, якого звинувачують в перебуванні за кермом в стані алкогольного сп’яніння, відмовився проходити тест на драгері, але виявив бажання пройти огляд в медичному закладі.

“Він пройшов тест на таблиці Шульте та здав кров на аналізи. Лікарі повідомили, що слідчий не перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Наразі ми очікуємо результатів аналізів крові. Якщо виявиться, що допустимий показник алкоголю в крові перевищено, то на працівника поліції одразу буде складено відповідний протокол та будемо приймати міри. Наразі слідчий не визначає того, що він вживав спиртне, а каже, що пив сочок”, – прокоментував Запоточний.


Поділитися публікацією:
Теги: