Поділитися публікацією:

Сьогодні, 15 травня, на тротуарах перед пішохідними переходами в Івано-Франківську патрульні за допомогою трафаретів нанесли попереджувальні надписи “Візьми дитину за руку”, “Зніми навушники”, “Сховай телефон”, “Велосипедист” та інші.

У такий спосіб, як зазначають патрульні, вони акцентують увагу пішоходів на русі транспорту та закликати їх бути уважними на дорозі, передає кореспондент Фіртки.

“Організована акція пр всій Україні. Мета акції – привернути увагу пішоходів до правил дорожнього руху. Ми просимо людей зняти навушники, взяти дитину за руку, відкласти мобільний телефон. Ми, як поліцейські, бачимо те, що люди нехтують правилами дорожнього руху, особливо це стосується молоді, котра не відкладає гаджетів. Сподіваємося, що нам вдасться привернути увагу пішоходів”, – відзначив начальник управління патрульної поліції Івано-Франківської області Олег Костенко.

Такі малюнки планують нанести на всіх пішохідних переходах міста. У першу чергу на тих, де найбліьший рух та біля навчальних закладів.

Перші трафарети з’явилися на перехресті вулиць Незалежності та Лепкого.


Поділитися публікацією:
Теги: