Поділитися публікацією:

Керівник Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Стовбан свідомо уникає спілкування з депутатським корпусом обласної ради. Є зауваження і щодо розподілу коштів, які здійснює Департамент.

Про це заявив депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олег Атаманюк.

«Вже другу сесію поспіль Стовбан неготовий відповідати на запитання і всіляко уникає участі в роботі пленарних засідань та присилає «віддуватись» свого заступника. Щодо розподілу коштів, то для 380 хворих не гемодіаліз ми виділяємо 110 млн на 2019 рік. В той же час, для хворих дітей на онкологію – менше ніж 2,5 млн! Лікування пацієнтів з нирковою недостатністю є вкрай необхідним, проте ми не можемо не виділяти кошти на інші заходи серед яких і порятунок онкохворих дітей. Пропозиції депутатського корпусу які надавали при формуванні бюджет щодо виділення коштів на лікування окремих нозологій, а також ініціативи громадських організацій не були враховані. Не виділено достатньо коштів також і на лікування дітей з орфанними захворюваннями, хоча вони є вкрай необхідні», – сказав Атаманюк.

Окрім того, депутат навів ще один приклад щодо неефективної роботи керівництва Департаменту:

«Виділяється 200 тисяч на придбання комп’ютерного обладнання для аптечного складу. Наведу один з прикладів використання бюджетних коштів: за підписом заступника керівника департаменту охорони здоров’я, до обласних установ сфери управління Департаменту, був надісланий лист з пропозицією закупити комп’ютерне обладнання з уже готовою заповненою видатковою накладною з рекомендацією закупити обладнання у визначеного підприємця, реальна вартість якого на 30% більша, аніж в накладній. Ми вже сформували з цього приводу звернення до правоохоронних органів і я сподіваюсь, що вони дадуть належну оцінку таким діям керівництву Департаменту», – говорить Олег Атаманюк.

У свою чергу голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич пропонує заслухати звіт директора Департаменту Стовбана, щоб депутати могли дати належну оцінку таким діям.

 


Поділитися публікацією: