Поділитися публікацією:

8 червня у Києві відбувся з’їзд партії «Голос», на якому затвердили список людей, які балотуватимуться у парламент. Нагадаємо, ще 16 травня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук оголосив про похід у політику та представив свою партію.

На Старокиївській горі затвердили імена людей, які йдуть у Верховну Раду. Першим номером є Святослав Вакарчук, другим – Юлія Клименко (екс-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі), а третім – Кіра Рудик (голова IT-компанії), інформує Фіртка з посиланням на Галицький кореспондент.

Івано-Франківський обласний координатор партії «Голос», доктор історичних наук Сергій Адамович отримав 51 номер у списку, 131 номер – Віталій Костишин(директор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна), Юлія Броніцька (консультант організаційного відділу виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради) – 162, а Михайло Романюк (кандидат юридичних наук) – 178.

Стосовно мажоритарних виборів, то кандидатом від Івано-Франківського округустане Галина Баранкевич (заслужена артистка України), по Тисменицькому – Володимир Гергелюк (очільник ГО «Народний контроль» на Прикарпатті), по Надвірнянському – Володимир Тищенко (підприємець), по Калуському – Роман Кобильник (історик, громадський активіст), по Долинському Андрій Кузь(юрист), по Коломийському – Іван Вережак (представник Української галицької партії), а по Снятинському – Качкан Віталій (ресторатор).

Про свої наміри боротись за мандат від ВО “Свобода” нещодавно заявила і секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук, яка вже «фальстартанула», не дочекавшись реєстрації та дозволу на проведення передвиборчої агітації, розмістивши агітаційні бігборди.

Олександр Шевченко в зверненні до іванофранківців заявив про балотування в народні депутати по мажоритарному округу.


Довідково:

Про створення партії «Голос» було оголошено 16 травня 2019 року, презентація відбулася на Старокиївській горі в Києві. Її керівником став український рок-музикант, композитор і в минулому народний депутат VI скликання (2007—2008) Святослав Вакарчук.


Поділитися публікацією:
Теги: