Поділитися публікацією:

Ніщо так не радує мешканців, як нові якісні дороги. Минула зима з різкими коливаннями температури стала справжнім випробуванням для коломийського асфальту. Далося в знаки і те, що основна маса доріг будувалася ще за радянських часів, а точніше – в період індустріалізації в місті. З того часу минуло півстоліття. З проблемою масової руйнації доріг зіткнулися сотні українських міст. Коломия не стала винятком. Коли будемо мати нові дороги, на що вистачить бюджету Коломиї і як зміна влади впливає розвиток муніципалітетів розповів міський голова Коломиї Ігор Слюзар.
Більшість капітальних робіт Ви прогнозували на початок літа…
– Все впирається в погоду. Комунальні служби і виконавці робіт на низькому старті, але нема сенсу починати грандіозні ремонти, коли перерва між дощами менше 2-х днів. Наразі відфрезерували кілька вулиць: вул. Січових стрільців, перехрестя Чехова, перехрестя Чорновола, бульвар Лесі Українки й площа Скорботи, вул. Валова, частина вул. Міцкевича, а також ділянка вул. Довбуша між вул. Котляревського і Майданського . А це 8400 м.кв полотна. Усі ці ділянки дороги будемо перекривати поточним ремонтом. Досвід показав, що по відфрезерованому полотну два шари асфальту (чорновий і чистовий) лягають міцно і покриття тримається 5-8 років з мінімальним пошкодженням. Два шари асфальтування обійдуться нам в 540 грн за 1 м кв. Отож загалом потребуємо 4,5 млн грн. Частина коштів є в бюджеті, а частину треба буде виділити додатково. Найважливіші ділянки, де рух більш активний, будемо робити в першу чергу. Де пошкодження незначні – відремонтуємо нещодавно купленою установкою струменевого методу.
На Січових триває капітальний ремонт, коли завершаться роботи?
– Так, чорновий шар асфальту вже поклали, ще чистовий. Пішохідна зона теж впорядковується, фірма-підрядник робить нам в борг, бо поки очікуємо надходжень літо минає. У цьому році тротуари на Січових стрільців будуть по обидві сторони, залишилась частина пішохідної зони впритул до площі Скорботи і на протилежній стороні вулиці ділянка від мостика і до магазину «Верховина».
Крім Січових які вулиці підлягають капітальному ремонту?
– Виходить з експертизи проект капремонту вул.Шевченка. До 10 червня ми оголосимо тендер, процедура триватиме 45 днів. Отже, роботи розпочнемо наприкінці липня.
Зрозуміло, що власними коштами місто не в силі все зробити. А як же ДФРР?
– Чекаємо новин з Державного фонду регіонального розвитку щодо фінансування капітального ремонту вул. Шкрумеляка. Це вулиця, про яку складають анекдоти, яку минають десятою дорогою… Сподіваюсь, вона не залишиться без фінансування. Але, навіть якщо кабмін не затвердить цю постанову, я шукатиму інші шляхи вирішення цієї проблеми. Бо так більше тривати не може. Є ідея відкрити стару плитку, яка знаходиться під залишками асфальту. Вона витривала і може прослужити ще довго.
Але ж це не одна вулиця, яку планували зробити коштом ДФРР. Що з іншими проектами?
– Поки глухо. Зміна влади не кращим чином впливає на справи міста: нічого не зрозуміло, як працюватиме казна – не ясно, що з обіцяного виконають – теж питання. До того ж – на носі парламентські вибори. Тому надіємось тільки на власні сили. Хоча проекти, які підтримав народний депутат Андрій Іванчук, наразі в дії.
Коли будуть приведені до ладу вулиці, де передбачено поточні ремонти?
– Частково. Знову ж таки через негоду. Нам треба 23 сухих дні, й дороги в Коломиї будуть відремонтовані. Натомість, через сильні опади, маємо додаткові витрати: підтоплені будинки приватного сектора, порятунок частини старої дамби, яка б, швидше за все, не витримала паводку і велика вода ринулася б на припрутські помешкання.
Хіба не водгосп має опікуватися старою дамбою?
– Водгосп. Але ми змушені були діяти швидко, вода вже зруйнувала частину дамби. Ми укріпили берег, де ріка стрімко повертає (біля Воскресінців) великогабаритним камінням, звернулися до відповідальних органів державної влади. Тобто ми створили перешкоду на шляху сильної течії, що врізається в дамбу, врятувавши третину, метрів 50. Ці заходи тимчасові, тому очікуємо активних дій з укріплення берега, щоб не допустити біди. Дамба на цій ділянці Пруту не знаходиться на балансі Коломиї, але ми діяли в інтересах наших мешканців, знаємо ж, що бюрократична процедура державної влади не дасть можливості швидко убезпечити помешкання.
Ви обіцяли в 2020 році відкрити новий спортивний зал у НВК №9, але наразі роботи припинилися. Чи варто ліцеїстам чекати нового спортзалу?
– Варто. Справді, призупинилось будівництво, але ми знайшли інший шлях: подали будівництво спортзалу на конкурс проектів від Міністерства освіти. 16 червня відбудеться конкурс, шанси високі, бо по Україні не так багато проектів з капітального будівництва спортзалів є, тим більше тих, які вже розпочали реалізовувати. Якщо переможемо, то отримаємо 7 млн грн на продовження робіт. Ця сума не покриває усіх затрат, але завершити зможемо власними силами.
На кожній сесії депутати зачитують звернення від мешканців мікрорайонів з проханням відремонтувати міжбудинкові заїзди та тротуари біля будинків. Хто з них отримає бажане?
– Щоб нікого не образити, частково кожен з великих житлових масивів отримає ремонт тротуарів. Багато робіт буде здійснено і в рамках громадського бюджету. Відтак в мікрорайонах Леонтовича, Чайківського, Богуна, Мазепи буде проводитися ремонт, в основному об’єм буде в межах 1-2 будинків. Особисто я за те, щоб робити комплексно: зайшли в мікрорайон і зробили всі доріжки, на другий рік в інший. Але депутати не погоджуються, кожен переймається, що до його округу черга не дійде, тому розпорошуємось.
А що з проектами громадського бюджету?
– Минулого тижня закінчили з підрахунками, пропонували співпрацю із підприємцями у мікрорайонах, де будуть реалізовувати проекти. З середини червня заходимо в активну фазу. Першими будуть реалізовані проекти, де мешканці готові допомогти з облаштуванням, адже сама ідея громадського бюджету – сформувати міцний громадський актив.
Відділ інфорамційної політики

Поділитися публікацією:
Теги: