Поділитися публікацією:

Голова правління ГО «Всеукраїнська громадська ініціатива «Справедливі патріоти» та скандальний журналіст Роман Реведжук балотуватиметься на виборах народних депутатів України.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує кореспондент Фіртки.

“Прийняв пропозицію від Олег Ярошевич кандидувати від їх політичної партії. Йдемо на 89-й одномандатний виборчий округ. Вдячний “РУХу 25″ за наданий кредит довіри. Готуємо документи на реєстрацію. Моя передвиборча програма вас не тільки здивує”, — написав Реведжук.

Це вже не перша спроба Романа Реведжука стати народним обранцем. У 2014-му році він самовисувався по цьому ж округу.

Нагадаємо, 6 січня, в ефірі на телеканалі «Прямий» Роман Реведжук порівняв «євреїв» і «жидів». Він представив єврейську національність, як небезпеку перед суспільством. Багато хто побачив у словах журналіста упереджене ставлення до єврейського народу.

Раніше він офіційно був акредитований у “ДНР”. До цього викривав фінансові махінації на Майдані і навіть з цього приводу пройшов випробування на “детекторі брехні” на “Новому каналі”.


Довідка Фіртки:

Народився 10 травня 1988 року в селі Космач Косівського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Галич Івано-Франківської області, судимість відсутня.

У 21-річному віці обраний одним із наймолодших головою організації Товариства Червоного Хреста в Україні.


Поділитися публікацією: