Поділитися публікацією:

У 4-му турі відбору на Євро – 2020 Збірна України лідер групи В у Львові приймала збірну Люксембургу.

Переможний склад головний тренер Андрій Шевченко вирішив не змінювати.

З перших хвилин матчу було таке враження, що головна команда країни продовжує “третій тайм” з збірною Сербією ( прим. Україна перемогла 5-0). Ця перевага втілилась у гол уже на 6 хвилині, після навісу з флангу від Руслана Малиновського, другий свій гол за збірну забив місцевий вихованець Роман Яремчук.

Загалом у першому таймі збірна створила ще декілька гольових моментів. Могли забивати Зінченко та Малиновський, але в обох випадках врятував воротар Моріс. А що Люксембург? Хлопці старалися, і мали декілька шансів зрівняти рахунок та впевнено грав Андрій П’ятов.

У другому таймі сил у збірної України з кожною хвилиною ставало все менше, і вже почали свої моменти створювати суперники. В тому, що гра буде важкою всі розуміли, як гравці збірної та всі глядачі, які в той вечір прийшли на Арену Львів.

Як завжди вболівальники підтримували збірну і гнали команду вперед. Останні хвилини матчу були напруженими та всеж вдалось втримати переможний рахунок.

Збірна України залишається на першому місці маючи в активі 10 очок та відривається від конкурентів.

Наступний матч збірна проведе на виїзді з командою Литви 7 вересня.

З місця подій для Вільне.ІНФО Могильняки Ігор та Володимир.