Поділитися публікацією:

П’ять днів поспіль, в Умані, проходить Чемпіонат України з боксу, на якому боксери Івано-Франкіської області здобувають нагороди,-  інформує Вільне.ІНФО.

“Я дуже довго тримав інтригу про поєдинки збірної Івано – Франківської області з боксу на Чемпіонаті України серед юнаків.
Це буде найкраще закінчення боксерського сезону, адже збірна нашої області зуміла феєрично виступити та пройти до фіналу змагань Чемпіонату України.

Від початку змагань- найлегша вагова категорія:

  • (37кг) боксер Слюсарчук Олексій, м.Коломия, у пів-фінальному двобої переміг боксера з м Чернівці, одноголосним рішенням суддів у фіналі побореться за звання Чемпіона України проти цьогорічного чемпіона з м.Одеси.
  • (38кг) Мансуров Олександр, Ск «Альянс», СДЮШОР отримав дві перемоги над боксером з Хмельницького достроково у 2 раунді та у півфіналі над опонентом з Донецька, і стає фіналістом Чемпіонату України, та завтра побореться за звання Чемпіона.
  • (41,5кг) Білейчук Максим, м.Коломия, отримав дві перемоги над боксерами з Запоріжжя та Львова, достроково у 3 раунді і виборов путівку до фіналу Чемпіонату України.
  • (59кг) Сапіжак Олег, Ск «Альянс», теж отримав перемогу у півфінальному поєдинку над боксером з Луганська, а у фіналі над КМС з Черкащини та отримує звання Чемпіона України 🏆🥇
  • (69кг) Масик Владислав, Ск «Хазард», здобув дві перемоги над боксерами з Черкащини та у фіналі змагань над опонентом з м.Одеси, і отримує звання Чемпіона України.🏆🥇
  • (72кг) Каратник Денис, м.Коломия, отримав перемогу над опонентом з Черкащини та пройшов до фіналу змагань, завтра побореться за звання Чемпіона України.

“Ви молодці, і я пишаюся, що у Івано-Франківську область приїде 6 медалістів Чемпіонату України”, – пише на фейсбук сторінці тренер Andriy Bochkur.


Поділитися публікацією: