Поділитися публікацією:

Днями стартувало онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019», учасниками якого стали 115 сіл України.

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України» проводить онлайн-видання «agroportal.ua». Редакція «agroportal.ua» вибрала 20-ку кращих заявок, пише Фіртка з посиланням на ІФ ОДА.

Серед номінантів, які пройшли попередній відбір, село Витвиця Витвицької ОТГ Долинського району.

“Запрошуємо прикарпатців та гостей Івано-Франківщини підтримати у конкурсі наше бойківське село, розташоване у передгір’ї карпатських Бескидів. Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл (опис заявки Витвиці у профайлі за посиланням) триватиме на сайті «agroportal.ua» до 17 липня (включно). Таким чином визначиться 10 півфіналістів конкурсу. А з 18 липня по 31 липня члени експертної ради відберуть 5 фіналістів, які пройдуть в III етап конкурсу – фінал”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в минулі роки прикарпатські села Яворів та Крилос ставали срібними призерами конкурсу.


Довідково

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України» проводить онлайн-видання «agroportal.ua». Головною метою проєкту є підтримка взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для розвитку сільських територій, громад, популяризація історико-культурної спадщини українських сіл.


Поділитися публікацією: