Поділитися публікацією:

18 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Серед іншого, комісія зареєструвала 122 кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться на мажоритарних округах. У списку й п’ятеро висуванців від Прикарпаття, інформує Бліц-Інфо.

Іван Покришка (самовисуванець) балотується у виборчому окуругу № 86 (Долина). Учасник АТО, отримав поранення у 2014 році.

Роман Калин (самовисуванець) балотується від округу № 88 (Коломия). Підприємець, музикант, телерадіоведучий, засновник гурту “Гринджоли”, який у 2005 році представляв Україну на Євробаченні.

Олександр Шевченко (самовисуванець) балотується у виборчому окрузі № 83 (Івано-Франківськ). Діючий народний депутат від цього округу. Чотири рази брав участь у виборах до парламенту, але тільки двічі став депутатом. Також він брав участь у президентських виборах від партії “УКРОП“. У 2010 році був обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради від Нашої України. У 2015 році балотувався на посаду Івано-Франківського міського голови та до міської ради від УКРОПу, втім вибори програв.  Фігурант кількох антикорупційних розслідувань.

Оксана Савчук (висуванка від ВО Свобода) балотуватиметься на окрузі № 83 (Івано-Франківськ). Секретар Івано-Франківської міської ради, двічі була обрана депутатом Івано-Франківської міської ради по мажоритарці. Членкиня Молодіжної організації Станиця Івано-Франківськ Пласту НСОУ та Української жіночої демократичної мережі.

Тарас Виноградник (висуванець від Народного РУХу) балотуєється у окрузі № 86 (Долина). Депутат Івано-Франківської облради, підприємець. У 2015 році обраний до обласної ради, як перший номер у списку партії «Самопоміч». Втім, пізніше оголосив про вихід із фракції та приєднався до “Народного руху”. Вперше Виноградник балотувався до парламенту у 2012, втім вибори не виграв. Також у 2010 році програв вибори до Івано-Франківської міської ради. Наразі Тарас Виноградник є директором ТОВ”Арсенал Сіті”.


Поділитися публікацією: