Поділитися публікацією:

В ніч на Івана купала в селі Оболоня Долинського району невідомі понищили кущі лохини.

З 800 кущів поламали 690, ще 10 витягнули із землі на сільському господарстві Руслана Фіголя, інформує Фіртка з посиланням на Авто Майдан. Загалом на ділянці росте 4000 кущів лохини. Знищено майже весь верхній сорт. Також хулігани порізали 4 колеса на тракторі, що стояв неподалік.

За словами Руслана, зловмисників було кілька – одній людині треба більше часу, аби поламати всі кущі. Працівники поліції більше 30 хвилин підраховували зламані кущі. Завдані збитки підприємець оцінює у 400 тисяч грн.

Вирощуванням лохини чоловік зайнявся у 2014 після вогнепального поранення в живіт на Революції Гідності. Згодом отриманні від держави за поранення 700 000 грн вклав у вирощування лохини.

Вільної землі у сільради не було, і Руслан домовився про довгострокову оренду земельної ділянки з Дмитром Блохіним – землевпорядником Оболонської сільради. Платив за оренду по 10 000 грн на рік.

«Платив два роки. Коли кущі почали плодоносити, жінка Блохіна сказала, щоб я забирався з ділянки і забирав з собою кущі. Стався конфлікт, вони захотіли отримувати більшу суму, тепер вони вказують, що хочуть 50% від вирощеної ягоди. Також у мене був конфлікт з сільською радою, оскільки я не погоджуюся з питаннями, які вирішуються в Оболонській сільраді», – розповідає Руслан Фіголь.

 


Поділитися публікацією:
Теги: